O nas – Pralnia HYGEA

PRALNIA HYGEA

Pralnia Hygea jest firmą, która od początku buduje swój sukces na profesjonalizmie i dobrych relacjach z klientami. Nowoczesność, staranność wykonania usługi, terminowość, jak również profesjonalizm sprawia, że Pralnia HYGEA może cieszyć się ze swojej wysokiej pozycji na rynku.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad podwyższaniem standardów i jakości świadczonych przez nas usług. Wyposażyliśmy pralnię w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, a nasza załoga to wykwalifikowani fachowcy. Realizujemy usługi pralnicze m.in. dla hoteli, restauracji i ośrodków wczasowych, a także serwisów samochodowych, zakładów przemysłu spożywczego oraz sieci handlowych. Pierzemy dla nich bieliznę, odzież roboczą, fartuchy, obrusy, ręczniki i wiele innych.

Kolejną grupą naszych klientów są szpitale, DPS i jednostki służby zdrowia, dla których świadczymy usługi prania bielizny szpitalnej, operacyjnej i barierowej oraz odzieży ochronnej ich pracowników.
Nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają certyfikaty:

  1. systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015-10.
  2. systemu kontroli skażenia biologicznego PN-EN 14065:2016 -07

Zapraszamy Państwa do korzystania z Pralni HYGEA, prowadzimy pełen zakres usług pralniczych.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług.

Pranie chemiczne, wodne oraz pranie dywanów:
Czarnków, Trzcianka, Wronki, Poznań, Oborniki, Szamotuły, Pyrzyce, Lipiany, Barlinek,
Strzelce Krajeńskie, Rosko, Wieleń, Międzychód, Lubniewice, Krzyż Wielkopolski,
Lubasz, Chodzież, Oborniki, Szamotuły, Drezdenko.

Chcesz zgłosić pranie? Przyjdź do jednego z naszych punktów lub zadzwoń pod numer telefonu +48 67 356 00 99 .

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem obsługi w Czarnkowie na ulicy Kościuszki 96, lub pod numerem telefonu +48 67 255 55 92.