Dywan zabrudzony przez zwierzęta?

| Zaktualizowany: | Dywany

Dywan zabrudzony przez zwierzęta?

Pranie dywanów które zostały zabrudzone przez zwierzęta

Dywan zabrudzony przez zwierzęta

Jak dbać o dywan aby był czysty i pachnący nawet przy zwierzętach w domu?

Posiadanie zwierząt w domu przynosi nam wiele radości, jednak z nimi związane są również pewne kłopoty, w tym zapachy. Zwłaszcza dywany i meble obite tkaninami są narażone na trudne do usunięcia zapachy moczu i sierści zwierząt. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług specjalistycznej pralni dywanów HYGEA.

HYGEA oferuje skuteczne pozbywanie się uporczywych zapachów dzięki specjalistycznym środkom chemicznym. Nasze środki neutralizują nieprzyjemne zapachy i usuwają z dywanu związane z nimi zanieczyszczenia. Dodatkowo, pozbywamy się sierści i pyłu, które stanowią idealne warunki do rozwoju bakterii i roztoczy.

W naszej pralni stosujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości środki czystości, aby zapewnić naszym klientom długotrwałą świeżość dywanów. Wszystkie środki, które stosujemy, są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt.

W HYGEA oferujemy transport dywanów gratis oraz terminy dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki nam pozbycie się uporczywych zapachów z dywanu nie musi być już problemem. Oddaj swój dywan w ręce specjalistów i ciesz się świeżością i czystością w swoim domu.

Jeżeli posiadasz dywan zabrudzony przez zwierzęta zadzwoń i umów odbiór dywanu z domu 730 730 555 lub zamów przez formularz kontaktowy.