Pranie dywanów Piła

Nie męcz się zanoszeniem dywanów do pralni lub punktu, zamów pranie dywanów w Pile z darmowym transportem dywanu prosto z domu

Pranie dywanów Piła
20 zł/m2
Odbiór i dostawa Gratis

Oferta na obszarze miasta Piła i okolicy przy zamówieniu powyżej 50 zł Gratis
Zamówienie poniżej 50zł dostawa i odbiór 15zł

Zgłoszenia w godzinach 7.00 do 19.00

Odbiory dywanów na terenie Piły odbywają się w czwartki od godziny 9.00 do 18.00

Czas Prania dywanów 7 dni od momentu odbioru przez kierowcę dywanu z domu.

Cennik Prania dywanów w Pile

Pranie dywanów

  • Pranie dywanów w Pile : 20 zł/m2
  • Pranie chodnika-dywanika do 1 m2: 20 zł/szt.
Pranie dywanów Piła

Usługi dodatkowe

  • Impregnacja dywanów: 8 zł/m2
  • Cięcie dywanu: 6 zł/mb
  • Obszywanie używanego dywanu z obcinaniem starych brzegów : 24 zł/mb

Jak to działa

01

Zgłoszenie

Masz dywan do prania w Pile lub okolicy? Nie ma powodu do niepokoju. Skontaktuj się z pralnią HYGEA, a natychmiast przystąpimy do działania. Możesz do nas zadzwonić pod numery telefonu 730 730 555 lub 667 664 753. Alternatywnie, problem możesz zgłosić drogą mailową (handel@hygea.pl) lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Jesteśmy gotowi dojść do Ciebie, odebrać Twój dywan i dokładnie oczyścić go w naszym specjalistycznym zakładzie pralniczym. Świadczymy usługi prania dywanów także w rejonie Piły.

Pranie dywanów Piła - Zgłoszenie

Pranie dywanów Piła - Odbiór

02

Odbiór

Zamów transport na terenie Piły. Dojedziemy do Ciebie, by odebrać Twój dywan. Nasz przedstawiciel starannie go zwinie, odpowiednio spakuje i w razie potrzeby pomoże przy wyjmowaniu spod mebli.

(Pralnia dywanów Piła)

03

Oględziny i wycena

Twój dywan jest teraz pod naszą opieką. W naszym nowoczesnej pralni dywanów, przeprowadzimy dokładną analizę, aby wykryć ewentualne wady oraz trudne do usunięcia plamy. Przed rozpoczęciem procesu prania dokonamy także pomiarów, które pozwolą nam precyzyjnie oszacować koszty czyszczenia. Będziemy Cię informować na bieżąco o wszelkich detalach.

Pranie dywanów Piła - Oględziny i wycena

Pranie dywanów Piła - Trzepanie

04

Trzepanie

Następnie przystępujemy do etapu trzepania dywanu za pomocą specjalistycznej automatycznej trzepaczki, która skutecznie usunie zanieczyszczenia zakorzenione głęboko w włóknach. Przykładowo, z dywanu o rozmiarach 2 m x 1,6 m usuwamy średnio około 2 kg brudu, który był ukryty w jego strukturze.

05

Pranie dywanów

Dywan zostanie poddany kompleksowemu procesowi oczyszczania przy użyciu kąpieli wodnej oraz automatycznego pralko-wirówki wyposażonej w cztery rzędy szczotek. Ten staranny proces zagwarantuje dogłębne i dokładne oczyszczenie każdej warstwy dywanu, przywracając mu jego pierwotny blask i świeżość. Po zakończeniu kąpieli, dywan zostanie starannie zwinięty, przygotowując go jednocześnie do etapu odwirowania.

Pranie dywanów Piła - pranie właściwe

Pranie dywanów Piła - Suszenie

06

Suszenie

Następny etap obejmuje proces odwirowania dywanu, który skutkuje usunięciem aż około 95% zawartej w nim wody, i to w zaledwie 3 minuty. Po tym kroku dywan trafia do specjalnej suszarni, gdzie jest poddawany działaniu ciepłego powietrza w celu odparowania pozostałych 5% wilgoci.

07

Zwrot

Poinformujemy Cię o zakończeniu prac i wspólnie ustalimy dogodny termin dostarczenia dywanu pod Twoje drzwi. Nasz reprezentant z pewnością służyć Ci pomocą w rozłożeniu go na miejscu, tak abyś mógł bez trudu cieszyć się odnowionym wyglądem swojego dywanu.

Pranie dywanów Piła - Zwrot

Pranie chemiczne, wodne oraz pranie dywanów:

Pralnie dywanów Piła,

Pranie dywanów Piła odbywa się w czwartki i jest przeprowadzone przez pralnię dywanów HYGEA. Cały proces związany z praniem dywanów tj. transport, pranie, suszenie i odwóz dywanów nie powinien trwać dłużej niż 7 dni. W przypadku zlecenia usługi obszycia dywanu lub naprawy okres ten może się wydłużyć o czym zostaniecie poinformowani.