Pranie dywanów Wałcz

Nie noś dywanów do punktu zamów odbiór dywanu z domu

Pranie dywanów 12 zł/m2
Odbiór i dostawa Gratis

Transport na terenie miasta Wałcz przy zamówieniu powyżej 50 zł Gratis
Zamówienie poniżej 50zł dostawa i odbiór 15zł

Zgłoszenia w godzinach 7.00 do 19.00

Odbiory dywanów na terenie Wałcza odbywają się w czwartki od godziny 9.00 do 18.00

Czas realizacja usługi 7 dni od momentu oddania dywanu do prania.

Cennik Prania dywanów w Wałczu

Pranie dywanów

  • Pranie dywanów : 12 zł/m2
  • Pranie chodnika-dywanika do 1 m2: 12 zł/szt.

Usługi dodatkowe

  • Impregnacja dywanów: 8 zł/m2
  • Cięcie dywanu: 8 zł/mb
  • Obszywanie i obcinanie krawędzi dywanu: 24 zł/mb

Jak to działa

01

Zgłoszenie

Mieszkasz w Wałczu lub okolicy i masz zabrudzony dywan? Żaden problem — zadzwoń do pralni HYGEA pod numer telefonu 730 730 555 lub 667 664 753 a my bezzwłocznie się wszystkim zajmiemy. Zgłoszenia możesz dokonać także poprzez e-mail (handel@hygea.pl), jak również formularz kontaktowy. Przyjedziemy i zabierzemy się za pranie dywanów w naszej profesjonalnej pralni.

Dywan do prania

02

Odbiór

Zamów transport na terenie Wałcza. Przyjedziemy i zabierzemy Twój dywan, nasz przedstawiciel zwinie go, spakuje, a w razie potrzeby pomoże przesunąć meble, na których stoi.

(Pralnia dywanów Wałcz, Czarnków, Piła, Trzcianka, Wronki, Szamotuły, Wieleń, Krzyż Wielkopolski, Lubasz, Chodzież, Oborniki, Szamotuły, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy)

03

Oględziny i wycena

Teraz my zajmiemy się Twoim dywanem. W naszej nowoczesnej pralni dywanów sprawdzimy, czy nie posiada on jakichś wad i trudnych do usunięcia plam. Zmierzymy dywan przed praniem w celu dokładnej wyceny i powiadomimy Cię o kosztach jego czyszczenia.

04

Trzepanie

W kolejnym kroku rozpoczniemy trzepanie dywanu za pomocą automatycznej trzepaczki, która skutecznie usunie brud mieszczący się głęboko w runie. Średnio z dywanu o wymiarach 2 m×1,6 m wydobywamy około 2 kg zanieczyszczeń.

05

Pranie dywanów

Kąpiel wodna i automat pralniczy z czterema rzędami szczotek bardzo dokładnie wyczyści każdy dywan, w wyniku czego odzyska on blask i świeżość. Po kąpieli dywan zostanie zwinięty, a następnie przygotowany do odwirowania.

06

Suszenie

Kolejny etap to odwirowanie dywanu, które w konsekwencji pozwoli na pozbycie się około 95% wody w 3 minuty, następnie dywan zostanie przeniesiony do specjalistycznej suszarni z nadmuchem ciepłego powietrza w celu odparowania pozostałych 5%.

07

Zwrot

Powiadomimy Cię o zakończeniu prac i wspólnie ustalimy termin, w którym dywan możemy dostarczyć pod Twoje drzwi. Nasz przedstawiciel z pewnością pomoże Ci go rozłożyć na miejscu, tak abyś mógł cieszyć się widokiem swego odświeżonego dywanu.

Pranie chemiczne, wodne oraz pranie dywanów:

Pralnia dywanów Wałcz, Czarnków, Trzcianka, Wronki, Poznań, Oborniki, Szamotuły, Pyrzyce, Lipiany, Barlinek,
Strzelce Krajeńskie, Rosko, Wieleń, Międzychód, Lubniewice, Krzyż Wielkopolski,
Lubasz, Chodzież, Oborniki, Szamotuły, Drezdenko.